Зразок заяви інституту громадянського суспільства для підтвердження участі в установчих зборах

Зразок заяви інституту громадянського суспільства

для підтвердження участі в установчих зборах

БЛАНК

інституту громадянського суспільства

(Вашої організації, спілки, тощо)

___________ 20__ р. № ___

Ініціативній групі з підготовки уста-

новчих зборів інститутів грома-

дянського суспільства з формування

складу громадської ради при

Миргородській районній раді

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться 24 квітня 2014 року візьме уповноважений представник____(повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації) .

Зважаючи, на те, що __ Повна назва ІГС ______ має намір висувати свого представника як кандидата на членство в громадській раді при Миргородській районній раді, просимо включити (П.І.Б. уповноваженого представника) до списку кандидатів на членство.

Повна назва ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Копії документів про легалізацію ІГС(Вашої організації, спілки , тощо).

3. Інформація про результати діяльності ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) протягом останніх 12 місяців (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

4. Біографічна довідка кандидата на членство в громадській раді (не більше 1 стор.тексту на ар. А4).

(повна назва ІГС(Вашої організації, спілки, тощо) не заперечує щодо розміщення матеріалів про діяльність організації.

Підпис                                         Прізвище, ім’я, по-батькові керівника ІГС

М.П. (за наявності)

завантажити