Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

Хроніка обласних новин

        

28 березня у м. Полтаві в.о. голови обласної державної адміністрації О.Пругло взяв участь у загальнодержавній селекторній нараді з питань завершення перебігу опалювального сезону 2016-2017 років та вирішення проблемних питань підприємств галузі ЖКГ, зокрема, впровадження тарифної децентралізації, яку у відеорежимі провів Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Г.Зубко.

 

* * *

28 березня у м. Полтаві за участю в.о. голови  обласної державної адміністрації О.Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 

* * *

28 березня заступник голови обласної державної адміністрації Р.Товстий у ході робочої поїздки до Глобинського району представив місцевому адміністративно-господарському активу новопризначеного голову Глобинської райдержадміністрації В.Данилевського, який до цього працював на посаді першого заступника голови Миргородської РДА.

 

* * *

28 березня у м. Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації М.Білоконя відбулося засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців Полтавської облдержадміністрації у 2017 році. Обговорено організаційні моменти підготовки та проведення заходу, дано відповідні доручення.

 

* * *

29 березня у м. Полтаві в.о. голови обласної державної О.Пругло за участю директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації П.Кропивки, заступника директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій обласної державної адміністрації В.Орлова провів робочу зустріч з  представниками оціночної місії програми U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав можливостей на місцевому рівні підзвітності та розвитку. Заходи здійснюються за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (ФРН), Посольства Данії та партнерства Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

 

* * *

29 березня заступник голови-керівник апарату обласної державної адміфнстрації М.Білокінь у ході робочої поїздки до Семенівського району взяв участь у роботі виїзної конкурсної комісії облдержадміністрації на заняття вакантної посади заступника голови Семенівської райдержадміністрації Полтавської області.

 

* * *

30 березня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко за участю голів райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівників підрозділів освіти райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад провів нараду з питань створення та діяльності опорних шкіл в регіоні. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

 

* * *

30 березня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко за участю заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого, керівників причетних структурних підрозділів обласної державної адміністрації та обласних служб провів нараду щодо діяльності ТОВ «Сільські традиції» Кобеляцького району.

 

* * *

30 березня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації Р.Товстий взяв участь у робочій зустрічі членів постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин з керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

 

* * *

30 березня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло взяв участь у загальнодержавній селекторній нараді з питань організації оздоровлення та відпочинку пільгових категорій громадян, яку у відеорежимі провів заступник Міністра соціальної політики Н.Федорович.

 

* * *

31 березня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів особистий виїзний прийом громадян Карлівського району.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

Наверх ↑