Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

Хроніка обласних новин

 

8 травня в урочищі Шумейкове Лохвицького району біля Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, голови обласної ради О.Біленького, першого заступника голови обласної державної адміністрації А.Пісоцького, заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації М.Білоконя, архієпископа Полтавського і Кременчуцького УПЦ КП Федора відбулося обласне свято «Обереги пам’яті». Вшановано ветеранів війни нагородами, подарунками, відбувся святковий концерт.

 

* * *

9 травня у селищі Семенівка з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, голови обласної ради О.Біленького, першого заступника голови обласної державної адміністрації А.Пісоцького, заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого, голови райдержадміністрації В.Федоренка, голови районної ради В.Юрченка, мешканців району відбулися урочистості та привітання ветеранів війни, вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні.

 

* * *

10 травня у м. Полтаві перший заступник голови обласної державної адміністрації А.Пісоцький взяв участь у загальнодержавній селекторній нараді з питання щодо інвестиційних проектів місцевого та регіонального розвитку, які планується реалізувати в цьому році за підтримки державного фонду регіонального розвитку, яку у відеорежимі провів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Л.Парцхаладзе.

 

* * *

10 травня у м. Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації М.Білоконя відбулася постійно діюча пряма телефонна лінія. Звернення 5 мешканців краю стосувалися земельної сфери, ЖКГ, соціальної політики та збереження культурної спадщини.

 

 

 

* * *

11 травня біля Полтавської обласної державної адміністрації за участю голови облдержадміністрації В.Головка, першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації М.Білоконя, народного депутата України А.Реки, мешканців обласного центру відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди затвердження Радою ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським союзом.

 

* * *

11 травня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання обласної комісії з узгодження різниці в тарифах. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

 

* * *

11 травня заступник голови облдержадміністрації О.Пругло у ході робочої поїздки до Чутівського району провів відкрите засідання Чутівської призовної комісії.

 

 

* * *

12 травня у м. Миргород за участю голови облдержадміністрації В.Головка, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації М.Білоконя відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт».

 

* * *

12 травня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації Р.Товстий провів у режимі відеоконференції обласну нараду, де розглянуто питання «Про хід проведення весняно-польових робіт в області та заходи щодо дотримання порядку застосування засобів захисту рослин», «Про заходи щодо попередження АЧС та вузликового дерматиту ВРХ у сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення області», «Про виконання Програми розвитку аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року», «Про підготовку до участі у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017». Також йшлося про вжиття невідкладних заходів у зв’язку з виявленням вірусу АЧС на підприємстві «Каплинцівське» Пирятинського району.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

Наверх ↑