Наказ військового комісара Миргородського ОМВК. Указ Президента України № 178/2017 від 07 липня 2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

військового комісара

Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату

10.07.2017                                      м. Миргород                                       № 88

Про призов громадян

України на строкову військову

службу до Національної гвардії

України у серпні місяці

2017 році

1. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України» від 07 липня 2017 року № 178/2017 визначено у серпні місяці 2017 року провести призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу до Національної гвардії України.

2. Явці на призовну дільницю Миргородського військкомату підлягають громадяни України чоловічої статі, яким у цьому році виповнюється 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-ти річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3.  Усі    громадяни,    які   підлягають   призову    на    строкову    військову службу, зобов'язані прибути на призовну  дільницю за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 150, у строк, що зазначені в повістці. Громадяни призовного віку, які за будь-яких обставин не отримали особистих повісток, зобов'язані прибути до об’єднаного міського військового комісаріату  в термін з 11 липня по 21 липня 2017 року,  та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Миргорода та Миргородського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанови Кабінету міністрів України № 921 від 07.12.2016 р. керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов'язані своєчасно забезпечити прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із Законодавством.

Військовий комісар

Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                       Петро Дмитрович Довгаль

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №178/2017

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання законів України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про Національну гвардію України» постановляю:

1. На часткову зміну статей 2 та 3 Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» призвати у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України, та обсяги видатків для проведення такого призову.

3. Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням призову у серпні 2017 року громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України.

4. Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України перевезення осіб, зазначених у статті 1 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

7 липня 2017 року