ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ РОМОДАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА , РОМОДАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ 22 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

22 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Миргородська районна виборча комісія Полтавської області

ПОСТАНОВА

«17» год. «15» хв.

07 листопада 2019 року                                                                                №14

Про утворення Ромоданівської селищної територіальної виборчої комісії на перших виборах депутатів об'єднаних територіальних громад 22 грудня 2019 року

Відповідно до ст.23 Закону України « Про місцеві вибори», розглянувши подання щодо кандидатур до складу селищної територіальної виборчої комісії, Миргородська виборча

комісія постановляє:

1 .Утворити селищну територіальну виборчу комісію, що здійснює підготовку і

проведення перших виборів депутатів об'єднаних територіальних громад 22 грудня 2019

року у наступному складі:

Голова комісії: Шматко Ольга Василівна, 1976р.н,громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

Заступник голови комісії: Гринь Ольга Олександрівна, 1990 р.н., громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

Секретар: Немченко Оксана Володимирівна, 1975 р.н, громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

Члени комісії:

1 .Тютюнник Катерина Миколаївна, 1956 р.н. громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

2.      Єрема Олена Володимирівна, 1976 р.н., громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

3.      Говоруха Світлана Олексіївна, 1971 р.н., громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

4.      Вакула Олександр Володимирович, 1977 р.н, громадянин України, проживає у смт. Ромодан.

5.      Данилів Леся Ярославівна, 1964 р.н., громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

6.      Передерій Наталія Іванівна,1964 р.н., громадянка України, проживає у смт. Ромодан.

2.Надіслати цю постанову до Ромоданівської селищної територіальної виборчої комісії,

відділу ведення Державного реєстру виборців, а також оприлюднити на сайті

Миргородської виборчої комісії.

Голова Миргородської виборчої комісії                     Марченко Л.І.