Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 01 по 05 липня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 01 по 05 липня 2019 року

01.07.-05.07.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації.

01.07.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

Літературна екскурсія «Мереживо загадкової прози Миколи Гоголя»;

(приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

02.07.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій

3. Про роботу Вовнянської сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

02.07.-14.07.

Музичний фестиваль «В гостях у Гоголя» (приміщення Миргородського районного будинку культури).

03.07.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

05.07.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

06.07.

Свято села Великий Байрак «Моя маленька Батьківщино - тобі вклоняюся, тобі», село Великий Байрак Миргородського району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко