Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 15 по 19 липня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 15 по 19 липня 2019 року

15.07.-19.07.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

15.07.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

16.07.

09.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід жнив у сільськогосподарських підприємствах району.

2. Про роботу виконкому Великообухівської сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

11.00

Історичний етюд «Тернистий шлях державотворення» до Дня прийняття Декларації про державний суверенітет України (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

13.00

Святковий концерт до Дня бухгалтера (приміщення Миргородського районного будинку культури).

17.07.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

19.07.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

20.07.

15.00

Звітний концерт колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців Довгалівського сільського клубу культури «Де згода в сімействі», приурочений 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П.Котляревського (приміщення Миргородського районного будинку культури).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                      В.М.Хоменко