Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 30 вересня по 04 жовтня 2019 року

30.09.-04.10.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

30.09.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

12.00

день відкритих дверей «Ти мудрість всіх віків, бібліотеко!» (приміщення Петрівцівської сільської бібліотеки)

12.00

кінолекторій «Книга в серці моїм» (спільно з бібліотекою) до Всеукраїнського дня бібліотек (приміщення Савинцівського сільського будинку культури)

12.00

слайд-презентація «Бібліотека для сучасного читача» до Всеукраїнського дня бібліотек (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)

13.00

дублер-шоу «Бібліотекар на годину» до Всеукраїнського дня бібліотек (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей)

протягом дня

день відкритих дверей «Бібліотека – чудо, бібліотека – клас, вона завжди чекає на нас» до Всеукраїнського дня бібліотек (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)

16.00

концертна програма «Бібліотека - оселя людського розуму» присвячена до Всеукраїнського дня бібліотек (приміщення Миргородського районного будинку культури)

01.10.

09.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету

14.00

Нарада з питань підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років

02.10.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

09.00

Практичні заняття вчителів фізики та хімії Миргородського району

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

18.00

Вечір відпочинку «Молоді душею» до Дня людей похилого віку (приміщення Миргородського районного будинку культури)

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю виконувача обов’язків голови  райдержадміністрації Фесенком В.А.

03.10.

09.00

Оперативно-методична нарада вихователів дитячих навчальних закладів

11.00

3асідання робочої групи з питання контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

14.00

Нарада голів профспілкового комітету працівників освіти

04.10.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Нарада з питань підготовки до зимового утримання доріг Миргородського району

16.00

Тематичний вечір «Серце віддаю дітям» до Дня працівників освіти (приміщення Миргородського районного будинку культури)