Привітали соціальних працівників з професійним святом

Версія для друкуВерсія для друку

Привітали соціальних працівників з професійним святом

 

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Тож, 3 листопада, напередодні дня працівників соціальної сфери, у залі Миргородського міського будинку культури соціальних працівників Миргородської громади привітали із прийдешнім святом.

В урочистій атмосфері загальноміського заходу до присутніх звернулися перший заступник голови Миргородської райвійськадміністрації Михайло Коркішко та заступниця Миргородського міського голови Наталія Молочко.

«Служіння людям – це головне для кожного, хто працює в соціальній сфері. Саме ви з перших днів повномасштабного вторгнення стали надійним тилом та опорою для тисяч громадян. Дякую за небайдужість, наполегливість та професійність. За те, що навіть попри втому, ви залишаєтесь на зв’язку 24/7 і продовжуєте надавати допомогу тим, хто її потребує. Завдяки вам люди не залишаються наодинці зі своїми проблемами», - говорить Михайло Коркішко.

У ході заходу соціальні працівники були нагороджені спільними Почесними грамотами Миргородської райвійськадміністрації та Миргородської районної ради, Миргородської міської ради, Департаменту соціального захисту населення Полтавської облвійськадміністрації.

 

 

Наверх ↑