Звернення начальника Миргородської районної військової адміністрації Віталія Дяківнича з нагоди Дня державної служби

Шановні державні службовці Миргородщини!

Ветерани державної служби!

Колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Сьогодні, в умовах протистояння російському вторгненню державні службовці гідно виконують свої професійні обов’язки, роблять все можливе для допомоги фронту та підтримки тилу.

Висловлюю найщиріші слова подяки своїм колегам – державним службовцям Миргородської районної військової адміністрації за кропітку працю та вірність обраній професії.

Нехай Ваш професіоналізм та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям, а щоденна робота викликає повагу та довіру.

Бажаю Вам витримки, оптимізму, наснаги.

Миру вам, вашим родинам і нашій Україні!

Віталій Дяківнич,

начальник Миргородської районної військової адміністрації