Звернення начальника Миргородської районної військової адміністрації з нагоди Дня фермера

Щиро вітаю аграріїв та фермерів Миргородщини з професійним святом – Днем фермера!

Важко переоцінити внесок фермерських господарств у розвиток агропромислового сектору.

Попри війну, обстріли, викрадене та спалене зерно, захоплені території, аграрії продовжують вирощувати врожай та всіма можливостями підтримувати українців і Збройні сили України, наближаючи Перемогу.

Вдячний кожному працівнику сільського господарства за зусилля та невтомну працю, соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю.

Бажаю вам ефективного розвитку, доброї погоди та щедрих ужинків! І найголовніше – мирного, блакитного неба над благодатною українською нивою!

Слава Україні!

Слава її трудолюбивим фермерам!