Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 04 по 08 листопада 2019 року

04.11.-08.11.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

04.11.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

05.11.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку відділень стаціонарного догляду смт Комишня та с.Петрівці до осінньо – зимового періоду 2019-2020 років.

2. Про стан ранньої діагностики візуальних форм онкологічних захворювань в районі та заходи щодо її покращення.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

V обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів у 2019-2020 навчальному році (актова зала районної бібліотеки).

06.11.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

І етап спортивно - масового заходу школярів «Cool Games» ОНЗ «Трудолюбівський ЗЗСО».

10.00

Районні урочистості та святковий концерт, приурочений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народної творчості (приміщення Миргородського районного будинку культури).

07.11.

10.00

Нарада з керівниками закладів культури району «Про створення доступності будівель, приміщень і прибудинкових територій закладів культури і мистецтва району для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення» (приміщення відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації).

18.00

Тематичний концерт, приурочений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народної творчості (приміщення Ромоданівського селищного будинку культури).

08.11.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Районні змагання з техніки пішохідного туризму в приміщенні (Біликівський НВК).

10.00

Оперативно – методична нарада вихователів дошкільних закладів (Петрівцівський ДНЗ).

10.00

Засідання творчої групи вчителів трудового навчання « Формування ключових та предметних компетентностей, як засіб розвитку творчої особистості підготовленої до життя та активної трудової діяльності» (Кибинська ЗОШ).

10.00

Засідання творчої групи вчителів біології «Використання інноваційних технологій у вивченні біології» (Кибинська ЗОШ).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко