Онлайн - зустріч з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок

З 17 по 21 травня 2021 року в Україні, як і в інших країнах – учасницях міжнародного Партнерства «Відкритий Уряд», відбудеться Тиждень Відкритого Уряду

Тиждень Відкритого Уряду – можливість для представників інститутів громадянського суспільства, бізнесу, експертів, громадян дізнатися більше про механізми та інструменти відкритості, прозорості та підзвітності врядування в Україні, які були впроваджені чи заплановані до запуску в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Тому запрошуємо усіх цікавлених осіб приєднатися до онлайн - зустрічі «Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок в Україні», яка відбудеться 18 травня 2021 року о 10.00 годині

Організатор онлайн - заходу: Миргородська районна державна адміністрація

Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeH6QOPv6urWTJoHlkbpHJq5DtZ7U7s...

Контактна електронна пошта: infomyrgrda@adm-pl.gov.ua