Діяльність представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області

Миронович Лілія Миколаївна

Представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області

Адреса представника

36003, м. Полтава, пров. Шкільний, 6, каб. 4

Телефон представника +38 (0532) 50-26-95

Електронна пошта представника prednr_poltava@ukr.net

Корисна інформація

Звіт представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Миронович Лілії Миколаївни за 2021 рік.

Звіт представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л.М. Миронович за 2020 рік.

Звіт представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л.М. Миронович за 2019 рік.

Звіт представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л.М. Миронович за 2018 рік

Звіт представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л.М. Миронович за 2017 рік.

Звіт представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л.М. Миронович за 2016 рік.

Презентація «Два роки дії мовних квот на радіо (листопад 2016 – жовтень 2018)»