Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 04 по 08 лютого 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 04 по 08 лютого 2019 року

04.02.-08.02.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

04.02.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

05.02.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про ситуацію із захворюваності на грип та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у 2019 році.

2. Про стан розрахунків сільгосппідприємств району по орендній платі за використання земельних паїв за 2018 рік.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00

Нарада з керівниками закладів культури району «Про заходи до 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

10.00

Районний огляд конкурс команд КВН, на базі ЦЕВ м.Миргород.

06.02.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Майстер-клас для вчителів з основ здоров’я та учнів  ЗОШ на тему «Хочу жити в якісному світі» на базі Гаркушинської СШ І-ІІІ ступенів.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

07.02.

09.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

11.00

Нарада з питання функціонування транспортної інфраструктури та дорожнього господарства району у зимовий період.

08.02.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Остапівської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Семінар вчителів трудового навчання та художньої культури на базі Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

09.02.

10.00

Районні урочистості приурочені 30-річчю з дня виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.