Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 13 по 19 травня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 13 по 19 травня 2019 року

13.05.-19.05.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

13.05.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

14.05.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М. на території Дібрівської сільської ради

14.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

15.05.

10.00

Круглий стіл «Психолого – педагогічний супровід навчання економіки та географії в старших класах у закладах загальної середньої освіти» ( ЦЕВ)

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

14.00

Нарада з питань  ведення документації про військовий облік( актова зала районної бібліотеки)

16.05.

09.00

10.00

Нарада керівників закладах загальної середньої освіти згідно плану (актова зала РДА)

17.05.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А. на території Зуєвецької сільської ради

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

18.05.

13.00

Звітний концерт колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців Великообухівської сільського будинку культури «Де згода в сімействі», приурочений 250-річчю від Дня народження класика української літератури І.П.Котляревського (приміщення Миргородського районного будинку культури)

19.05.