Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 21 по 25 жовтня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 21 по 25 жовтня 2019 року

21.10.-25.10.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

21.10.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Семінар – практикум «Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики» (Попівська ЗЗСО І-ІІІ ст.).

22.10.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Дібрівської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

22.10.-24.10.

Тренінг для вчителів 1 класів. які викладають за принципом НУШ «Організація ефективного і безпечного середовища. Педагогіка партнерства: сутність основ принципів» ( районна бібліотека).

23.10.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Методичний тренінг для учителів географії «Сучасне картографічне забезпечення географічних курсів за вибором економічного спрямування в гімназії та ліцеї».

16.00

Концертна програма «Україна – країна нескорених» до Дня визволення України від фашистських загарбників від працівників Хомутецького сільського будинку культури (приміщення Великобайрацького сільського будинку культури).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

24.10.

10.00

Нарада про особливості формування показників місцевих бюджетів на 2020 рік.

25.10.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Кибинської сільської ради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

25.10. – 27.10.

Тематичні заходи з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників в населених пунктах району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко