15 жовтня куля снайпера забрала життя нашої землячки, дівчини-воїна Ярослави Никоненко

Внаслідок бойових дій з початку доби 15 жовтня загинули двоє українських військових. Про це розповіла на вечірньому брифінгу офіцер пресцентру операції Об’єднаних сил Світлана Халімоненко. “Впродовж поточної доби, в результаті підступних дій снайперів, два військовослужбовці Об’єднаних сил загинули, ще один військовий отримав поранення“, – сказала речниця. Одна із загиблих – жінка-військовослужбовець Ярослава Никоненко зі 101-ї бригади охорони Генштабу ЗСУ. Ярослава Никоненко на передовій була як прикомандирована.

У неї залишилася 13-річна донька.

Ярослава Никоненко народилася 25 серпня 1983 року в Миргороді. Ярослава – дочка воїна-“айдарівця”, ветерана Афганістану Сергія Никоненка, який загинув 18 січня 2015 року внаслідок обстрілу російськими окупантами з РСЗВ “Град” села Трьохізбенка.

Миргородська районна державна адміністрація та районна рада висловлюють щирі співчуття рідним. Нехай земля їй буде пухом.  Вічна слава Героям!

Поховання відбудеться орієнтовно 18 жовтня в місті Миргород.