21 листопада – День Гідності та Свободи

Версія для друкуВерсія для друку

21 листопада – День Гідності та Свободи

 

Шановні миргородці!

 

День Гідності та Свободи – незаперечний доказ відродження української нації, нашої країни. В цей день ми вшановуємо наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Щодня, кожен з нас працює та робить усе можливе, аби світ побачив нову Україну, яка буде гідною частиною європейської демократії. Від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і наші нащадки! 

Від щирого серця бажаємо добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту нашої держави та піднесення добробуту всіх українців. Миру всім нам!

Слава Україні!  Шана героям!

 

З повагою

Голова райдержадміністрації      Вікторія Ємець                                 

Голова районної ради                   Наталія Гирка

 

Наверх ↑