Доброчинна акція

Доброчинна акція

Тиждень тому в інтерв’ю журналістам ТОВ «Інформацйний центр «Миргородщина» директор КНП «Миргородська ЦРЛ» Миргородської районної ради Ярослав Будний, щоправда «не на камеру», сказав, що Товариство Червоного Хреста України теж планує надати благодійну допомогу нашому медичному закладові.Мовляв, виконають обіцянку, тоді й пишіть. Зауважимо, що обіцяне не змусило на себе довго чекати. Навіть на день-два прибув вантаж раніше очікуваного: у п’ятницю 22 травня, на весняного Миколи, котрий, як і його зимовий тезко, виявився не менш щедрим. Дивіться на світлину, де й знайдете список офіруваного. Причому доставив його до нас, без ніякого перебільшення, знаменитий волонтер Ігор Сімутін, якого відрекомендувала голова Червоного Хреста Миргорода й Миргородського району Олена Мальцева. Додамо, що Червоному Хресту ту неабиякої цінності побутову техніку й ноутбук надали представники торгової марки «Ельдорадо» на суму 14 350 грн.

Ширше про цю доброчинну акцію читайте в наступному числі газети «Прапор перемоги».