Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо важливу дату в історії нашої держави – День Конституції України.

Це Основний Закон нашої країни, який визначає права і свободи всіх громадян. Прийнявши Конституцію України, ми підтвердили своє прагнення бути демократичною європейською державою. І сьогодні йдемо цим шляхом.

Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.

Конституція починається із кожного з нас.  Ми маємо не тільки знати, але  й виконувати і  поважати головний Закон держави. Це не лише права, а й обов'язки справжніх патріотів своєї країни.

Щиро бажаємо усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя!

Зі святом вас, дорогі друзі!  З Днем Конституції України!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич