Інформуємо про забезпечення медичних закладів району

Інформуємо про забезпечення медичних закладів району

УВАГА!!!!   На сьогоднішній день уся світова спільнота прикладає зусилля для подолання вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Адміністраціями закладів охорони здоров’я району проведені  необхідні заходи щодо забезпечення протиепідемічного режиму в установах.
Одним із основних чинників надання медичної допомоги при COVID-19 є забезпечення високотехнологічним обладнанням, таким як апарати ШВЛ, пульсоксиметри та інші.

Інформуємо про забезпечення медичних закладів району обладнанням, засобами індивідуального захисту та деззасобами станом на  23.03.2020.

КНП «Миргородська ЦРЛ»:

Назва

в наявності

Засоби індивідуального захисту

Захисні щитки (окуляри) для обличчя

Маски медичні одноразові

Респіратор класу захисту FFP2

Респіратор класу захисту FFP3

Костюми біозахисту

Рукавички нестерильні нетальковані нітрилові

Ізоляційний халат

Рукавички з довгими манжетами нетальковані нітрилові

Фартух медичний

Бахіли

Шапочка медична

Дезінфікуючі засоби

Хлорвмісний засіб (таблетки)

95 кг

Засіб на спиртовій основі для протирання рук

84 л + 10 л

Етанол 70 % розчин (100 мл)

280 флаконів

Обладнання

Апарати ШВЛ

Монітор пацієнта

Пульсоксиметр

12+6

Дозатор лікувальних речовин інфуз.

4 + 6

Мобільний рентген апарат

Електрокардіограф

Дефібрилятор

Електровідсмоктувач

Концентратор кисню

КНП «Миргородський ЦПМСД» Миргородської районної ради:

Назва

в наявності

Засоби індивідуального захисту

Окуляри захисні OZON 7-010

Маски медичні одноразові

Респіратор класу захисту FFP2

Респіратор класу захисту FFP3

Комплект протиепідемічний № 1

Рукавички нетальковані нітрилові (1 упак – 50 пар)

26 упак.

Антисептик для обробки рук

10 л

Дезінфекційні засоби (упак – 1 кг)

115 кг

Шановні жителі Миргородського району, закликаємо з розумінням віднестись до ситуації, що склалась як в Україні, так і в усьому світі. Просимо дотримуватись правил гігієни та рекомендацій МОЗ щодо заходів карантинного режиму.

Всі наші дії можуть бути марними, якщо кожен з вас не продемонструє свідомості та відповідальності. Байдужість до карантину та нехтування правилами може коштувати життя. Подбайте про власну безпеку, піклуйтеся про стареньких родичів та не ігноруйте перших симптомів респіраторних захворювань.

Органами влади та місцевого самоврядування району ведеться робота щодо залучення коштів на придбання необхідного обладнання, засобів індивідуального захисту для лікарів та пацієнтів.

Звертаємось до усіх небайдужих, що мають можливість придбати та благодійно надати для закладів охорони здоров’я району посильну допомогу.
Спільна робота завжди приносить плідний результат.

НАГОЛОШУЄМО!!!!! СТАНОМ на 23.03.2020 підтверджених випадків захворювання на COVID-2019 у Миргородському районі НЕ ЗАФІКСОВАНО!!!