Коаліція 1325 Полтавщина: анкетування NGO завершено

Коаліція 1325 Полтавщина: анкетування NGO завершено

Березень – став місяцем активної роботи над створенням «Коаліції 1325 Полтавщина» - неформального об’єднання регіонального рівня, що дозволяє консолідувати зусилля представників експертного середовища від влади, громадського сектору, правоохоронних структур, медіа та науковців в питання подолання гендерних розривів, протидії насильству, надання психосоціальної підтримки та інших сервісів.

27 березня завершено онлайн анкетування з формування фокус активу неурядових та громадських організацій готових об’єднати зусилля у реалізації інституційної рамки для інтеграції жінок до безпекового сектору - Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”, а отже підтримки та розвитку Полтавської області у цьому напрямку.

Відтак, 46 представників від 31 громадської, благодійної організації, , в тому числі які діють в рамках міжнародних мандатів та чия проєктна діяльність дотична до завдань та заходів Національного плану реалізації Резолюції РабБезу, висловили готовність до подальшої співпраці.

Далі за планом: проведення польових зустрічей з потенційними учасниками коаліції на предмет відпрацювання драфт-версій Меморандуму та Регламенту Коаліції, широка зустріч партнерів, підписання Меморандуму та початок активної роботи.

До речі, у майбутньої «Коаліції 1325 Полтавщина» з’явилась тематична сторінка на порталі ОВА, яка в подальшому буле наповнена ключовою інформацією щодо заходів та діяльності Коаліції (https://poda.gov.ua/attachments/172405 ).

Запрошуємо підписатись на сторінку в соцмережі Facebook www.facebook.com/1325poltavaregion та будем раді Вашим листам з пропозиціями та важливою інформацією poltava1325@gmail.com

Нагадуємо, Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” – рамковий документ наголошує на важливій ролі жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів та в розбудові миру, а також закликає держави-члени забезпечити більш активну участь жінок на всіх рівнях прийняття рішень в національних, регіональних і міжнародних інститутах, у механізмах запобігання, управління та вирішення конфліктів.

Коаліція 1325 Полтавщина