Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

12 лютого відбулося засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням виконувача обов'язків голови РДА Віктора Фесенка.

На порядку денному  - питання про  заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемією грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Миргородського району.

В ході роботи заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації – Овсяннікової С.М., начальника міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавської обласного лабораторного центру Дерсанепідемслужби в Україні» - Олефіра М.В., заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Миргородського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби  України в Полтавській області – Гавриленка М.І., директора КМП «Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Миргородської районної ради - Павленко Л.П., головного лікаря Миргородської ЦРЛ – Будного Я.В.

В результаті роботи комісії,  з метою призупинення спалаху грипу та ГРВІ, профілактики подальшого розповсюдження захворювань, було вирішено -  припинити  навчально-виховний процес з 13 лютого по  19 лютого (включно)  2020 року у Черкащанському НВК ( 1 -11 класи) та затверджено відповідний План заходів.