На Полтавщині готуються до відкриття дошкільних закладів

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині готуються до відкриття дошкільних закладів 

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов на брифінгу повідомив, що дитячі садочки відкриються дійсно 25 травня, але без дітей.

Буде створено спеціальні комісії у районних відділах освіти, до яких увійдуть епідеміологи. Дошкільні заклади перевірятимуть на відповідність до санітарних вимог: маски, антисептики, дистанція між ліжками тощо.

«Відкриття дитячого садка залежить від отримання всіх відповідних дозвільних документів. Це займе від 10 до 14 днів. Також дітям кожні 4 години мірятимуть температуру і слідкуватимуть за санітарними нормами», – сказав Олег Синєгубов. 

Як повідомив секретар міської ради Олександр Шамота, протягом  останніх 15 днів в Полтаві не фіксували випадків COVID. Як тільки буде рішення обласної комісії ТЕБ НС,  то будуть приймати рішення на місцевому рівні.

«Але вже нині почали готуватися згідно з рекомендаціями МОЗ до відкриття дитячих садків. Крім забезпечення працівників засобами захисту та дезінфекції, потрібно перевірити якість питної води. Вчора почали проводити лабораторні дослідження води у всіх 56 садках.  Це займе певний час. Тож прошу батьків з розумінням поставитися до цього», – сказав Олександр Шамота. 

Також, як тільки буде відповідне рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, запустять і громадський транспорт. 

 

Наверх ↑