На порядку денному – ситуація по захворюваності на грип

На порядку денному – ситуація по захворюваності на грип

28 січня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням виконувача обов'язків голови РДА Віктора Фесенка.

На порядку денному питання "Про ситуацію  щодо  захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції". Слухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації – Овсяннікової С.М., начальника міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавської обласного лабораторного центру Дерсанепідемслужби в Україні» - Олефіра М.В., заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Миргородського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби України в Полтавській області – Гавриленка М.І., директора КНП «Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Миргородської районної ради - Павленко Л.П., головного лікаря Миргородської ЦРЛ – Будного Я.В.  Інформацію доповідачів взято до відому.

З метою запобігання виникнення, локалізації та ліквідації спалаху грипу та ГРВІ на території району  комісія вирішила:

- з метою призупинення спалаху грипу ГРВІ, профілактики подальшого розповсюдження захворювань,  тимчасово призупинити заняття  в Великообухівській ЗОШ І-ІІІ ст.  з  28 по 02 лютого  2020 року включно;

- обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів на період епідемії на грип та ГРВІ у Великообухівській ЗОШ 1-111 ст.

- проводити щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРІ у всіх школах району.