Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у  голови райдержадміністрації

06 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбулася нарада у голови райдержадміністрації Юрія Коваленка, за участі голови районної ради Леоніда Яринича.

На порядку денному розглянули питання:

1. Про виконання місцевих бюджетів Миргородського району по доходах у 2017 році, проблемні питання щодо надходження податків та зборів і шляхи їх вирішення.

2. Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході наради дано відповідні доручення.