Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

20 лютого в залі засідань районної ради відбулася нарада у голови райдержадміністрації Юрія Коваленка, за участі голови районної ради Леоніда Яринича.

На порядку денному розглянули питання: про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин  в Миргородському районі поінформував Ігор Толстіков, начальник Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області; про роботу виконкомів Кибинської, Солонцівської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; про стан правопорядку, техногенно - екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході роботи надано відповідні доручення.