Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

06 березня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій.

На порядку денному розглянули питання:

1. Про стан виконання завдань територіального центру соціального обслуговування щодо надання соціальних послуг жителям району.

2. Про стан розрахунків сільгосппідприємств району по орендній платі за використання земельних паїв за 2017 рік.

3. Про роботу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконкому Зубівської сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході наради дано відповідні доручення.