Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації

17 квітня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася нарада у виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Віктора Фесенка, за участі голови районної ради Леоніда Яринича.

На порядку денному розглянули питання:

1. Про стан перезимівлі озимих культур та догляд за ними.

2. Про проведення заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті та примирення в рамках відзначення Перемоги над нацизмом у Європі та Перемоги у Другій світовій війні.

3. Про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Миргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході роботи дано відповідні доручення.