Нарада з керівниками закладів освіти

Нарада з керівниками закладів освіти

18 лютого 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Миргородської районної ради.

Відкрила нараду Овсяннікова Світлана Миколаївна - начальник відділу освіти Миргородської РДА. На нараду був запрошений Гавриленко М.І. - спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби Полтавської області Миргородського міськрайонного управління, який висвітлив питання профілактики рото-вірусної інфекції та заходи по профілактиці грипу в закладах загальної середньої освіти району.

Головні спеціалісти відділу освіти Миргородської РДА Дорогань В.П. та Рубель Л.І. поінформували про проведення державної підсумкової атестації в 2019-2020 навчальному році.

Методист РМК Гнатченко Н.М. зупинилася на питанні атестації педагогічних працівників у 2019 – 2020 навчальному році.

В ході роботи дані певні доручення.