Обговорили проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Обговорили проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

12 лютого 2020 року відбулося засідання районного штабу з проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під головуванням виконувача обов'язків голови РДА Віктора Фесенка та голови районної ради Леоніда Яринича.

На порядку денному - питання про проведення, в рамках підготовки до участі в І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), навчально-тренувального вишколу з учнями закладів загальної середньої освіти Миргородського району, присвяченого вшануванню пам’яті захисників України, полеглих під Крутами та Героїв Небесної сотні.

В ході роботи заслухали інформацію заступника голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації - Карбана А.Є., начальника відділу освіти райдержадміністрації – Овсяннікової С.М., начальника фінансового управління райдержадміністрації – Синяговської М.Б., представника військової частини «А 1356».

В результаті роботи координаційної ради було вирішено провести 28 лютого 2020 року навчально-тренувальний вишкіл з учнями закладів загальної середньої освіти Миргородського району та продовжити підготовку до проведення в квітні 2020 року І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).