Робоча поїздка голови райдержадміністрації Вікторії Ємець

Робоча поїздка голови райдержадміністрації Вікторії Ємець

Голова Миргородської РДА Вікторія Ємець 24 вересня з робочим візитом відвідала село Зуївці, основною темою для ділового спілкування була співпраця із АТ «Укргазвидобування». Вікторія Михайлівна разом із сільським головою Сергійєм Кобзієм поспілкувалася із представниками АТ «Укргазвидобування»у сільській раді, відвідали школу, на власні очі побачили ремонт відрізку дороги, ліній освітлення. У полі зору перебували і ремонтні роботи, виконанні за останній період в будинку культури та бібліотеці. «Укргазвидобування – стабільний партнер громад, на територіях яких веде свою господарську діяльність. Одним із головних напрямків підтримки регіонів є сприяння сталому розвитку населених пунктів і громад, де ми працюємо, а особливо, створення безпечного середовища життєдіяльності людей, - пояснив начальник відділу проєктів регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» Віталій Чудак. - Реалізація проєкту «Безпечне село» в с.Зуївці має стати відчутним каталізатором для підвищення рівня безпеки місцевого населення».

За матеріалами КП «Інформаційний центр «Миргородщина»