Робоча зустріч

Робоча зустріч.

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації з питань державної реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 14 листопада 2017  року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Фесенка, заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богдана Зезекалата головного спеціаліста відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяни В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором відділу з питань надання адміністративних послуг Миргородської райдержадміністрації Світланою Перепелицею та начальником відділу реєстрації прав на нерухоме майно виконавчого комітету Миргородської міської ради Світланою Яковенко.

Зокрема, під час заходу було обговорено питання щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних та фізичних осіб-підприємців. Також висвітлено питання щодо підстав та порядку проведення моніторингу реєстраційних дій суб’єктів державної реєстрації та камеральних перевірок за результатами проведення такого моніторингу Міністерством юстиції України, відповідно до Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990, а також перелік санкцій, які можуть застосовуватися до державних реєстраторів чи суб’єктів державної реєстрації, у разі виявлення порушень порядку державної реєстрації.