Сесія районної ради

Сесія районної ради

22 лютого 2019 року відбулося засідання 40 сесії районної ради, яке провів голова районної ради Леонід Яринич.

Перед початком роботи депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

З нагоди 100 – річчя з дня заснування районної газети «Прапор перемоги», яке часопис святкував 20 лютого, редакційний колектив газети привітали голова райдержадміністрації Юрій Коваленко, голова районної ради Леонід Яринич та голова правління Полтавської обласної організації національної спілки журналістів України Євген Лопушинський.

У ході роботи сесії депутати розглянули 36 питань. Зокрема, звіт голови райдержадміністрації Юрія Коваленка про виконання Програми соціально-економічного розвитку району, районного бюджету та реалізацію районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2018 році, звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, стан виконання ряду районних програм, внесення змін до них та інші питання.

З усіх обговорених питань ухвалено відповідні рішення.