Шановні державні службовці Миргородщини!

Шановні державні службовці Миргородщини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби!

Ваша професійна діяльність заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаємо витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Миргородщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району.

Зичимо вам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та оптимізму.

Голова райдержадміністрації                         Вікторія Ємець

Голова районної ради                                     Леонід Яринич