Шановні працівники освіти Миргородщини!

Шановні працівники освіти Миргородщини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом − Днем працівників освіти!

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Шановні освітяни, на вас покладається особлива відповідальність за долю дитини, за майбутнє нашої Батьківщини. За це вам низький уклін!  Адже саме освіта є могутнім чинником розвитку духовної культури українського народу, запорукою громадянського миру і майбутніх успіхів у зміцненні й утвердженні авторитету України як повноправного члена європейської і світової спільноти.

Хай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою учнів. Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                            ради

В.А. Фесенко                                                           Л.М. Яринич