Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядува​ння.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають про його розквіт і зростання. Це свято демократії і можливості кожної людини впливати на життя громади, робити свій внесок в розбудову рідного міста чи села.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож бажаємо кожному з вас, шановні земляки, здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої України.

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич