Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Це свято нашої громади, громади кожного села, селища, району та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.  

Самоврядні органи в умовах децентралізації влади є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Висловлюємо  слова вдячності за вашу натхненну працю,  високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Нехай розуміння і підтримка ваших громад завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаємо усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

 

З повагою,

 

Виконувач обов'язків голови                                                                 Голова районної

районної державної адміністрації                                                                ради

 

В.А. Фесенко                                                                                                    Л.М. Яринич

 

 

Наверх ↑