Шановні юристи Миргородщини!

Шановні юристи Миргородщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на варті  конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави –  держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства,  які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.  Вам доводиться діяти чітко та виважено, на благо кожної людини, в інтересах усього українського народу.

Бажаємо, щоб відповідальна і нелегка праця давала можливість сповна розкрити інтелект та реалізувати творчий потенціал, завжди приносила задоволення від вирішення найскладніших завдань.

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                                 ради

В.А. Фесенко                                                           Л.М. Яринич