Шановні земляки!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні земляки!

 

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України –  святом, яке увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому в часи незалежності України свято Покрови почали відзначати і як День Українського козацтва.

Саме тому 14 жовтня стало святом і для сучасних воїнів та суспільства в цілому – Днем захисника України, що символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників держави: від ватажків українського козацтва до воїнів АТО, які ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

У цей святковий день висловлюємо вдячність всім, хто сьогодні несе службу у лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Ми впевнені,що українські військовослужбовці й надалі будуть надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. Зичимо вам і вашим близьким міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні! Слава Україні!

 

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                                 ради

 

В.А. Фесенко                                                                  Л.М. Яринич

 

Наверх ↑