Шановні жителі Миргородщини!

Шановні жителі  Миргородщини!

Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Щиро зичимо вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Хай у ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.

Сподіваємось, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

Бажаємо відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та радістю. Хай гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов’ю.

Хай 2018 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям.

Щасливого Нового року і веселого Різдва!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич