Шановні жителі Миргородщини!

Шановні жителі Миргородщини!

Прийміть щирі вітання із Великоднем! Це світле свято Христового Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення, взаємне прощення та порозуміння.

Великдень наповнює наші серця радістю та благими почуттями. Подарована Божим Воскресінням надія, допомагає жити, трудитися та долати перешкоди.

Саме у пасхальні дні кожен з нас має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.

У цей світлий день бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття, достатку і благополуччя, любові й тепла. Хай Божа милість, взаємна повага і взаєморозуміння допоможуть здолати нам усі труднощі, а щира любов до України  та рідної Миргородщини об’єднує нас і надихає на добрі праведні справи!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова районної                                                                          Голова районної

державної адміністрації                                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                     Л.М. Яринич