Шановні журналісти!

Шановні журналісти!

Вітаємо вас із професійним святом!

День журналіста – це не тільки професійне свято. ЗМІ стали значною частиною нашого життя. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя. Своєю щоденною працею ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства.

Ваша щоденна праця дуже нелегка. Кожна ваша стаття чи сюжет є своєрідним місточком між громадою та владою. І ми щиро дякуємо вам за те, що ви робите гідний внесок у розбудову нової сучасної України.

Ми поважаємо вашу нелегку працю і дякуємо  за те, що ви обрали цей складний, але надзвичайно важливий  шлях. Хай вам завжди усміхається вдача, а кожна творча робота приносить задоволення.

З повагою,

Голова районної                                                                                                          Голова районної

державної адміністрації                                                                                                     ради

Ю.М. Коваленко                                                                                                                          Л.М. Яринич