Відзначили 100-річчя створення системи органів державної реєстрації актів цивільного стану

26 лютого в залі засідань районної ради пройшли урочистості з нагоди відзначення 100-річного ювілею існування української системи державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).

На святкування річниці зібралися представники Миргородського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, секретарі сільських, селищних рад району. Ювілярів вітали голова райдержадміністрації Юрій Коваленко, голова районної ради Леонід Яринич та перший заступник міського голови Сергій Швайка.

Працівників сфери реєстрації актів цивільного стану нагородили відзнаками та почесними грамотами.