Вікторія Ємець: «Продовжуємо контроль на об'єктах будівництва Національної програми "Велике будівництво" на території Миргородського району».

Версія для друкуВерсія для друку

Вікторія Ємець: «Продовжуємо контроль на об'єктах будівництва Національної програми "Велике будівництво" на території Миргородського району».

 

07 серпня голова райдержадміністрації Вікторія ЄМЕЦЬ  разом із своїм заступником Віталієм ХОМЕНКОМ та Петрівцівським сільським головою Сергієм ЧЕХОМ провели чергове виїзне засідання на будівництві амбулаторії з житлом для 1-2 лікарів по вулиці Центральна, 16 в селі Петрівці Миргородського району.

Проектом передбачено будівництво амбулаторії сімейної медицини зі службовими квартирами для лікарів загальною площею 355 м². Також на ділянці планується розміщення будівель і споруд: гараж/навіс для службових автомобілів, дитячий майданчик, місце для відпочинку.

Замовник будівництва – Департамент будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації. Загальна кошторисна вартість проекту 8870 тис. грн. Ступінь будівельної готовності об'єкту становить 60 %. У складі проекту будівництва передбачено придбання службового автомобіля для лікарів. Зазначений транспортний засіб придбаний у 2020 році та перебуває на відповідальному зберіганні у КНП "Миргородський ЦМПСД".

На сьогодні підрядником ТОВ "АГРОІМПУЛЬС 2016" виконані зовнішні роботи по улаштуванню відмостки та благоустрою території, облаштовані зовнішні мережі водопроводу та каналізації. Всередині приміщення останнім часом проведені електромонтажні роботи, система опалення, водопровід та каналізація. Розпочаті роботи по утепленню фасаду.

Загалом роботи тривають згідно з планом-графіком робіт та мають закінчитися восени цього року.

 

 

Наверх ↑