Вітали держслужбовців.

Вітали держслужбовців.

23 червня в Миргородській райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби.

З професійним святом державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації привітали голова райдержадміністрації Вікторія Ємець, голова районної ради Леонід Яринич, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Хоменко.

Очільники району відзначили важливість роботи державних службовців, висловили найщиріші слова подяки за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та побажали добробуту, міцного здоров`я та гідної оплати праці.

Кращих державних службовців було відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Святкову атмосферу в залі та гарний настрій присутнім дарували Зразкова вокальна студія «Світанок», керівник Лариса Фещенко, і саксофоніст Віталій Кохановський, керівник Народного інструментального ансамблю "Візерунки" Миргородського районного будинку культури.