Засідання громадської ради при райдержадміністрації

Засідання громадської ради при райдержадміністрації

17 січня відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провів голова Володимир Марцинковський. В роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій, представники районної та міської ради, ЗМІ та громадськості .

На порядку денному розглядали зазначені питання:

1. Про запровадження медичної реформи в Миргородському районі: про платні та безоплатні послуги для населення, інформували Лілія Павленко та Ярослав Будний.

2. Роз'яснення щодо дій населення в разі надзвичайної ситуації.

3. Затвердження плану роботи громадської ради при райдержадміністрації на 2019 рік.

4. Про визначення представників громадської ради при  райдержадміністрації до складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КНП "Миргородський ЦПМСД", інформував заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій.

5. Різне.

З протоколом засідання та прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися  згодом, на офіційній веб-сторінці  райдержадміністрації.