Завершили ремонт в приміщенні поліклініки для людей з особливими потребами

Завершили ремонт в приміщенні поліклініки для людей з особливими потребами

У приміщенні Комунального некомерційного підприємства "Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги" завершено поточний ремонт частини коридору та облаштовано туалет для людей з інвалідністю.Дані роботи були проведені в рамках коштів субвенції з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Миргородського району, на які передбачалося близько 100 тисяч гривень. Роботи виконані підрядною організацією  ФОП Ослам В.М.

В даному закладі розташована Миргородська міжрайонна медико-соціальна експертна комісія загального профілю Північного госпітального округу, тому  облаштування цієї зони було необхідним для людей з обмеженими фізичними можливостями.