Про отримання бюлетенів для голосування по багатомандатному виборчому округу по виборах депутатів до Миргородської районної ради Полтавської області

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Миргород

17 жовтня 2020 року                                                                                                            № 33

Відповідно до пункту другого частини першої статті 242 Виборчого кодексу України, розділу першого пункти один шість, один сім, один вісім та один дев’ять Постанови ЦВК від 2 жовтня 2020 року № 330 «Про Порядок виготовлення виборчих бюлетенів з місцевих виборів та їх передачі відповідним територіальним і дільничним виборчим комісіям», Миргородська районна виборча комісія отримала від поліграфічного підприємства ТОВ «Видавництво Миргород» виборчі бюлетені по багатомандатному виборчому округу по виборах депутатів до Миргородської районної ради Полтавської області в упаковці підприємства – виготовлювача, виходячи з кількості виборців, зареєстрованих у державному реєстрі, керуючись вищезазначеною статтею та постановами ЦВК Миргородська районна виборча комісія постановляє:

1. Зберігати виборчі бюлетені по багатомандатному виборчому округу по виборах депутатів до Миргородської районної ради Полтавської області в упаковці підприємства – виготовлювача в упаковці підприємства – виготовлювача під охороною працівників внутрішніх справ.

1. Не пізніше як за три дні до дня голосування передати відповідним дільничним виборчим комісіям виборчі бюлетені по багатомандатному виборчому округу по виборах депутатів до Миргородської міської ради Полтавської області в упаковці підприємства – виготовлювача.

Голова  Миргородської районної територіальної

виборчої комісії  Полтавської області                                                                 Марченко Л.І.