Про скликання першої сесії новообраної Миргородської районної ради Полтавської області (Постанова №75)

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Миргород

1. листопада 2020 року                                                                                                            № 75

Відповідно до частини третьої статті 283 Виборчого кодексу України Миргородська районна територіальна виборча комісія Полтавської області здійснила реєстрацію 40 депутатів Миргородської районної ради Полтавської області.

У зв'язку з вищевикладеним, керуючись частиною третьою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миргородська районна територіальна виборча комісія Полтавської області

п о с т а н о в л я є :

1. Скликати першу сесію новообраної Миргородської районної ради Полтавської області 19 листопада 2020 року о 10:00 годині за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 141/2.

1. Повідомити нообраних депутатів Миргородської районної ради про дату, час та місце проведення першої сесії Миргородської районної ради.

1. Цю постанову оприлюднити на сайті Миргородської РДА та невідкладно направити до Центральної виборчої комісії.

Голова  Миргородської районної територіальної

виборчої комісії  Полтавської області                                                                 Марченко Л.І.